Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Zapf Creation BABY born® Deluxe Trendy Rainbow Set, 43 cm
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation BABY born® Deluxe Trendy Rainbow Set, 43 cm


Cena
609 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A287636

EAN: 4001167828328

Zapf Creation BABY born® Deluxe Trendy Rainbow Set, 43 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Jak se říká ... Není špatné počasí, jen špatné oblečení. Narodil se BABY již koupil oblečení pro příští výlet do deště. Průhledná nepromokavá bunda s kapucí je potištěna barevným potiskem leopard. Bunny kamarád Benno na růžovém tričku vás zve, abyste si plynule prošli kapkami. Aby bylo možné divoce skočit z louže do louže, BABY narozený nosí stříbrné třpytivé boty. Při pohledu na zelené kalhoty se třpytivými tečkami slunce určitě vyjde zpoza mraků.

Detaily produktu:
  • Vhodné pro 43 cm vysoké panenky
  • Rozsah dodávky: bunda, košile, kalhoty a boty
  • Vysoce kvalitní doplňky pro značkové herní panenky narozené BABY
  • Pro prodloužené, rozmanité a dlouhé - zábavná zábava
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější