Zapf Creation BABY born® golfový kočárek
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation BABY born® golfový kočárek


Cena 1.299 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223075

Zapf Creation BABY born® golfový kočárek
Panence BABY born® se již klíží oči.

To byl ale vzrušující výlet, kde toho bylo tolik co k viděění! Není divu, že je z tolika dojmů tak unavená. Ale s tímto kočárkem to není problém, stačí rozožit skládací stříšku tak, aby miminko dostalo dostatek stínu a pak ještě připoutat, aby při jízdě z kočárku nevypadlo. Motivy mráčků na tkanině se postarají o klidné usínání. Samozřejmě, že BABY born® nejen ve svém kočárku krásně spí, ale také společně se svou malou maminkou objevuje svět. Všechno, co po cestě najdou, jako jsou například kaštany nebo kamenné srdce, jsou umístěny v úložné síti pod kočárkem.

Podrobnosti:
 • Vhodné pro všechny panenky do 46 cm.
 • Pro rozšířenou, pestrou a dlouhotrvající zábavu
 • Se skládací stříškou, síťkou a systémem bezpečnostních pásů.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky