Zapf Creation Baby born® Interaktivní narozeninová panenka 824054

Zapf Creation Baby born® Interaktivní narozeninová panenka 824054


 • Zapf Creation® BABY born® Interaktivní panenka Ethnic

Cena
1.626 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223055

Zapf Creation Baby born® Interaktivní narozeninová panenka 824054
„Happy Birthday to you, Happy Birthday to you…!” Jak všichni víme, BABY born® je skutečná party princezna a miluje oslavy narozenin - svých vlastních, sestřiných nebo kamarádčiných, na tom nezáleží.

Hlavním cílem je oslavovat a sfouknout svíčky na narozeninovém dortu. Pro oslavy má BABY born® obzvláště bohatou výbavu. Ona má elegantní šaty v jemné růžové s trendy záhyby a roztomilým potiskem kachničky Berty. Odpovídající baleriny a narozeninová korunka nesmí chybět.

Kromě příslušenství, které podporuje BABY born® s 9 funkcemi, jako jsou malá lahvička, talíře s lžící a kašičkou, nočník, plena a dudlíček s dudlíkovým řetízkem, jsou součástí další doplňky jako: skvělý narozeninový dort a s ním ladící čtyři dortové talíře s vidličkami. Teď můžou přijít hosté.

Podrobnosti:
 • Rozměry: 43 cm
 • S novými životními funkcemi pro spoustu zábavy.
 • Hraní s BABY born® podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.
 • S mnoha doplňky S velkým množstvím doplňků: 1 šaty, 1 narozeninová korunka, 1 pár balerínek, 1 talíř s lžící, 1 porce kaše, 1 láhev, 1 nočník, 1 plena, 1 dudlík, 4 šálky, 4 dortové talířky s vidličkami a 1 přátelská stuha pro dívky a panenku.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Zapf Creation Baby born® Interaktivní narozeninová panenka 824054
  1.626 Kč
  Top značky