Zapf Creation® BABY born® Interaktivní panenka Ethnic

Zapf Creation® BABY born® Interaktivní panenka Ethnic

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 4 ks k dispozici!
  • Zapf Creation Baby born® Interaktivní narozeninová panenka 824054

MOC¹ 1.500 Kč
1.364 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 136 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A187000

Zapf Creation® BABY born® Interaktivní panenka Ethnic
BABY born® panenka je tak sladká. Když se objevila, zamilovala si ji spousta dívek.

Její nové funkce, které fungují také bez baterií potěší každou malou maminku. Tak hraní bude více realištičtější. Může pít z lahvičky a může jíst lžíčkou svou kaši. Po jídle nezapomeň panence vyměnit plenku, protože, to co se sní, musí zase ven.

BABY born® má pohyblivé paže, nohy a hlavičku. Plave moc ráda ve vodě. Když je utahaná z hraní začne ronit opravdové slzy. Dej jí dudlík, aby se uklidnila. Ona pomaloučku zavře očička a usne. Body ve fialové barvě a čepička jako doplněk.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 43 cm
  • S novými životními funkcemi pro spoustu zábavy.
  • Skvělé hraní na role s BABY born® rozvíjí dětskou fantazii a poporuje další sociální dovednosti dítěte. Učí ho zodpovědnosti, komunikace a schopnost vcítění.
  • S mnoha doplňky 1 body, 1 čepice, 1 talíř se lžičkou 1 porce kaše, 1 lahvička, 1 nočník, 1 plenka, 1 dudlík s řetízkem, 1 kartička o narození a 1 náramek přátelství pro svou maminku.
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Zapf Creation® BABY born® Interaktivní panenka Ethnic
MOC¹ 1.500 Kč
1.364 Kč
Top značky