Zapf Creation BABY born® Jízdní kolo pro panenky

Zapf Creation BABY born® Jízdní kolo pro panenky


Cena 1.051 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223086

Zapf Creation BABY born® Jízdní kolo pro panenky
Cink, cink, uvolněte cestu pro panenku BABY born® na jejím skvělém kole.

Kdo své kolo miluje, ten na něm jezdí. BABY born® šlapací kolečko je určeno pro panenky Baby Born se zakomponovaným bezpečnostním pásem na šedém sedátku. Pedály s klipsnami se při šlapání pohybují. Nožky panenky skrze klipsny na šlapátku pěkně drží. BABY born® je ještě malá a musí pořádně trénovat, proto má její stylové kolo ještě přídavná kolečka. Panenka má na řídítkách lahvičku s pitím, také si může zapnout barevnými LEDkami svítícího medvídka. V případě potřeby si holčičky při jízdě s panenkou mohou zazvonit zvonečkem ve tvaru kačenky.

Podrobnosti:
 • Vhodné pro všechny panenky do 43 cm.
 • Pro rozšířenou, pestrou a dlouhotrvající zábavu
 • Kolo má pravé světlo na LED měnící barvy a zvonek ve tvaru kačenky.
 • Baterie: 3 x LR44 knoflíkové baterie (nejsou součástí balení).
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Zapf Creation BABY born® Jízdní kolo pro panenky
  1.051 Kč
  Top značky