ZAPF CREATION BABY born - Kočárek

ZAPF CREATION BABY born - Kočárek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 473 Kč
335 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 138 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A096141

ZAPF CREATION BABY born - Kočárek
Kočárek
BABY born®
Číslo výrobku: 819685

Dobře ovladatelný a lehký, okamžitě rozložený a složený a v oblíbené barvě BABY born®. Prosím, tady přichází jeden z Vašich nejdůležitějších každodenních pomocníků. Když plánuješ delší výlet, měla bys mít takový kočárek vždy s sebou.

Golfový kočárek je obvykle nízké hmotnosti, sportovního vzhledu a snadno skládací. Možná ho znáš i pod názvem golfky. Tvá panenka BABY born® si v něm může odpočinou nebo dokonce pospat. Dobře zajištěna pásy nevypadne, takže si nemusíš dělat hlavu o její bezpečí.

Podrobnosti:
• Pro panenky o velikosti: 43 cm
• Věk: od 3 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION BABY born - Kočárek
MOC¹ 473 Kč
335 Kč