Zapf Creation BABY born® My First Swim Girl, 30 cm

Zapf Creation BABY born® My First Swim Girl, 30 cm


Cena
520 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A287571

EAN: 4001167827901

Zapf Creation BABY born® My First Swim Girl, 30 cm
Tento text je přeložen automaticky.
Ten malý se už od dětského plavání hodně naučil. Ráda plave a plazí se. Při lezení ponoří jednu ruku za druhou do vody a při motýlovém stylu ponoří obě ruce najednou. A to vše bez baterie. Pokud otočíte paže větrné panenky dozadu, připraví se na další pruh. Po uvolnění paží plave vodou. Nohy a hlava „malého delfína“ jsou pohyblivé.

Swim Girl tak může sedět na okraji bazénu a sledovat maminku a tátu plavat. Její roztomilé plavky s motivem kachny berta a hravými ozdůbkami, stejně jako plavecká čepice, jsou vytištěny jako reliéf na jejím těle.

informace o produktu:
  • výška: 30 cm
  • BABY zrozená panenka značky
  • Trup panenky je vyrobena z nepromokavého materiálu
  • Plavá se plazí a motýl bez baterií
  • Věk: od 12 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation BABY born® My First Swim Girl, 30 cm
520 Kč