Zapf Creation BABY born přenosná sedačka na kolečkách

Zapf Creation BABY born přenosná sedačka na kolečkách


Cena
584 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251058

Zapf Creation BABY born přenosná sedačka na kolečkách
1, 2, 3 - tato skvělá sedačka je vždy připravena na cesty, má tři funkce a kolečka. Dětská sedačka se třemi funkcemi, jak je to možné? První z nich je funkce nošení: Sedačku je možné pohodlně přenést pomocí madla z jednoho místa na druhé a BABY born® přitom může počítat hvězdičky na barevné látce potahu. Funkcí číslo dvě je funkce sezení: sedačka funguje jako židlička, když je umístěna do vzpřímené polohy. Panenka tak může pohodlně pozorovat okolí. A nyní ten poslední trik, funkce čislo tři, funkce jízdy na kolečkách: BABY born® může díky kolečkům jezdit ve své sedačce podobně jako v kočárku. Díky systému popruhů je panenka vždy v bezpečí a může si uživat legraci na cestách. Slyšíte, jak volá: "Rychleji, rychleji!"?

 • Skvělý doplněk pro BABY born®, značkové panenku.
 • Pro další možnosti hraní.
 • BABY born® sedačka s kolečky k přenášení, sezení a jízdě

 • Podrobnosti:
  • Pro panenky do ca. 43 cm
  • Věk: od 3 let
  Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation BABY born přenosná sedačka na kolečkách
  584 Kč
  Top značky