Zapf Creation BABY born Sada zábavné plavání
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation BABY born Sada zábavné plavání


Cena 429 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251086

Zapf Creation BABY born Sada zábavné plavání
Krásné jednodílné plavky BABY born®s jsou ozdobeny ,ptivy rostlin a zvířat z amazonského pralesa. Medvídek Bruno na plavacích rukávcích motivuje k prvním pohybům ůaží ve vodě. Mohli bychom si dokonce myslet, že puntíkovaný kruh je sukýnkou s velkými růžovými volánky. Sada je doplněna růžovými pantoflíčky, které poslouží při cestě na brouzdaliště. Výuka plavání ve stylu amazonského pralesa

 • Skvělý doplněk pro BABY born®, značkové panenku.
 • Pro další možnosti hraní.

 • BABY born® sada zábavné plavání s plavkami, plavacími křidélky, kruhem a pantoflíčky.

  Podrobnosti:
  • Pro panenky do ca. 43 cm
  • Věk: od 3 let
  Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky