Zapf Creation BABY born sestřička Mořská panna

Zapf Creation BABY born sestřička Mořská panna


Cena
725 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A251054

Zapf Creation BABY born sestřička Mořská panna
Slyšeli jste již o mořské panně? To je plavecký styl, při kterém se elegantně pohybujeme ve vodě v kostýmu s jednou ploutví. Tomu lze těžko uvěřit - BABY born® sestřička mořská pana to ale dokáže. Se svou velikostí 32 cm se pohybuje se svou ploutví elegantně po vaně nebo v bazénu. S rybím ocasem ve fialovo-tyrkysové barvě. K tomu má na sobě top z mušlí a s mořskou hvězdicí. Dlouhé blond vlasy s fialovými pramínky přímo vyzývají k česání a lze je časat hřebenem, který je také součástí sady. Perlový diadém ozdobí každý účes.

 • BABY born® Sister Mermaid
 • Pohybuje se ve vodě
 • Hraní s BABY born® podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie. Včetně diadému a tiáry

 • Podrobnosti:
  • Nepotřebujete baterie
  • Rozměr: ca. 38 cm
  • Věk: od 3 let.
  Pozor!
  Nevhodné pro děti do 36 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation BABY born sestřička Mořská panna
  725 Kč
  Top značky