Zapf Creation BABY born® Soft Touch Sister bruneta  43 cm

Zapf Creation BABY born® Soft Touch Sister bruneta 43 cm


Cena
1.848 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A276377

EAN: 4001167827819

Zapf Creation BABY born® Soft Touch Sister bruneta 43 cm
Hnědovlasá sestra s košilí LOVE a džínovou sukní vypadá jako její sourozenci. Proto se s nimi také o vše dělí. Celá skupinka sourozenců BABY born má stejnou velikost, mohou si tedy vyměňovat oblečení i doplňky. Pouze své květinové leggings nedá z ruky. Dívka s měkkým tělem má ohebné kolenní klouby a může stát sama, nejlépe ve svých tyrkysových botách. Jejda, nyní ale upadla a tečou jí slzičky. Opakovaně jsme jí říkali, že když běží, nemá pít ze své lahvičky. Nejprve upravte účes do původního stavu pomocí hřebenu, vlasových gumiček a barevných sponek a poté můžete pokračovat cestě do bazénu. Plavání je totiž její nejoblíbenější činnost.
Hraní s BABY born® podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

Podrobnosti:
  • BABY born® Brother
  • Nepotřebujete baterie
  • Rozměr: cca 43 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation BABY born® Soft Touch Sister bruneta 43 cm
1.848 Kč