Zapf Creation BABY born® Spací pytel nebo přenosná taška

Zapf Creation BABY born® Spací pytel nebo přenosná taška


Cena
408 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A238835

Zapf Creation BABY born® Spací pytel nebo přenosná taška
BABY born® je dnes malý trapič. Nechce správně usnout, ale chce být přenášena. U dětí je to ovšem normální, když je bolí bříško, nebo se jim prořezávají první zoubky. Díky této přenosné tašce můžeta panenku poholně přenášet po pokojíčku a ak ji ukolébat ke spánku. Pokud usnula, může se v tašce krásně vyspinkat. Spací pytel a přenosná taška není jen skvělá pro obttížné dny, ale také výborný společník na cesty. Zip pomůže při ukládání a vyjímání miminka. Zvířecí kamaráci panenky BABY born® se usmívají z měkké látky a zajistí tak dobrou náladu.

Podrobnosti:
 • Originální oblečení / doplňky pro panenku BABY born®
 • Vysoce kvalitní příslušenství přispívá k představivosti a přináší nové náměty ke hře.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation BABY born® Spací pytel nebo přenosná taška
  408 Kč
  Top značky