Zapf Creation Baby Born Starší bratříček

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček


1.479 Kč
Cena
1.189 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
290 Kč-20%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A251057

EAN: 4001167825365

Zapf Creation Baby Born Starší bratříček
BABY born® se sestřičkou přemýšlejí, jak svého bratříčka poškádlit. Ale již při prvním pohledu na BABY born® bratříčka je jasné, že má za ušima. Hnědé vlásky se tím trochu zacuchaly. To není problém, díky kartáči budou brzy opět upravené. Ve skvělém pruhovaném tričku, kalhotách v džínovém vzhledu se šlemi a legračních botách s křidélky si nejraději hraje na schovávanou. Postaví se za závěs a když hledající projde kolem, bleskurychle se přesune pod stůl. Au, udeřil se o stůl do hlavičky. Dojde i na slzy. Pro utišení a proti žízni dostane trochu vody ze své lahvičky a podé se jde do vany. Kampak se ten neposeda opět schoval?

 • BABY born® Brother
 • S novými životními funkcemi pro spoustu zábavy.
 • Hraní s BABY born® podporuje fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.
 • BABY born® Brother s tričkem, kalhotami a botami. Včetně 1 lahvičky, 1 kartáče na vlasy a dvěma náramky pro dítě i panenku.

 • Podrobnosti:
  • Nepotřebujete baterie
  • Rozměr: cca 38 cm
  • Věk: od 3 let.
  Pozor!
  Nevhodné pro děti do 36 let. Obsahuje spolknutelné dílky. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Hodnocení

  Hodnocení zákazníků - Zapf Creation Baby Born Starší bratříček
  Průměrné hodnocení výrobku: 26 hodnocení
   
  25
   
  1
   
  0
   
  0
   
  0
  eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
  • 100% nezávisle
  • Zcela transparentně
  • Od zákazníka zákazníkovi
  Recenze
  Ukázat všechna zákaznická hodnocení.

  Naše nejprodávanější

  Zapf Creation Baby Born Starší bratříček
  1.479 Kč
  1.189 Kč