Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Zapf Creation BABY born® Surprise Pets
Momentálně vyprodáno
Cena
241 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A287662

EAN: 4001167904268

Zapf Creation BABY born® Surprise Pets
Tento text je přeložen automaticky.
Čáp nyní pracuje jako chovatel zvířat. Přicházejí nová zvířecí mláďata, jejichž vlastnosti lze postupně objevovat. V první řadě je tkanina nezasunutá, aby divila se dětské srsti. Jako by se loupali z vajíčka, ti malí spali například jako medvěd, ovce, kuřata, kočka nebo liška. Takové dítě ještě nemůže zůstat samo. To je důvod, proč je k kokonu připojena značka, takže je lze vzít všude.

Ne všechno je však vždy tak, jak se zdá. V srsti se často skrývá úplně jiné zvířecí dítě. Například ten tygr v kočičí kožešině nebo panda v kožichu ledního medvěda. Je to ještě více vzrušující, když je vložíte do jejich vaničky s vodou. Pak změní barvu a liška se stane mývalou, nebo se bílá ovce najednou zbarví do růžova.

Po vylíhnutí mají zavřené oči. Chcete-li rozpoznat barvu očí, musíte otřít víčka vlhkým hadříkem. Je to muž nebo žena a jaká je barva figuríny, kterou jste si přivezl? Jakmile budou objeveny všechny vlastnosti dítěte, je možné doplnit rodný list, včetně přehledu překvapivých mazlíčků narozených BABY a zábavných her. Článek je k dispozici v 18 různých provedeních v 18 překvapivých baleních.

Detaily produktu:
  • Rozměry balení: 11 cm x 6 cm x 9 cm
  • BABY born Surprise
  • Rozsah dodávky: vč. kokon, přívěsek, rodný list a přehled domácích zvířat
  • Hrát a sbírat
  • S přívěsem jít
  • Změnit barvu při kontaktu s vodou
  • Povzbuzuje představivost a prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, jako je odpovědnost, komunikace a empatie.
  • Věk: od 3 let
Pozor
Tento článek je k dispozici v různých verzích. Předvolba určitých vzorů nebo barev není při objednávce možná. Z tohoto rozsahu obdržíte článek.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější