Zapf Creation BABY my first Baby Annabell® - Spinkající bratříček

Zapf Creation BABY my first Baby Annabell® - Spinkající bratříček

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
549 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A221837

Zapf Creation BABY my first Baby Annabell® - Spinkající bratříček
Zvědavýma očkama pozoruje svět, má roztomilou pusinku lehce pootevřenou soustředěním. Těší se, jak bude se svou maminkou objevovat svět a jak se o něj jeho malá maminka bude starat. Z mnoha nových dojmů bratříček My First Baby Annabell® ale také unaví a zavře oči, když ho položíte na záda.

Samozřejmě má láhev na pití a první obleček s čepičkou: Roztomilé dupačky s potiskem a roztomilým bryndáčkem jsou zpracovány ve stylu easy on + off a pokud jde o střih, tvar a způsob zapínání, které je navrženo tak, aby jej i nejmenší dětské ručky mohly snadno rozepnout a zapnout.

Podrobnosti:
  • Značková panenka My first Baby Annabell®
  • První panenka (36 cm) s měkkým tělíčkem
  • S mrkacíma očima.
  • Zábavné přehrávání různýh rolí rozvíjí fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie
  • Rozměr: cca 36 cm
  • Věk: 1+

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Zapf Creation BABY my first Baby Annabell® - Spinkající bratříček
549 Kč
Top značky