Zapf Creation® Dolly Moda: Džíny s tričkem pro panenku od 38 cm do 46 cm
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation® Dolly Moda: Džíny s tričkem pro panenku od 38 cm do 46 cm


  • Zapf Creation® Dolly Moda: Džíny s tričkem, 30 - 36 cm

MOC¹
355 Kč
Cena 306 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
49 Kč (14%)
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A186964

Zapf Creation® Dolly Moda: Džíny s tričkem pro panenku od 38 cm do 46 cm
“Brumm, brummů - Užij si zábavu s novou kolekcí Dolly Moda!"

Tato sada nabízí vše, co chlapci milují: džíny s ohrnutými nohavicemi a stylový potisk kolen. Pruhované triko zdobené traktorem. Díky skvělému střihu si mohou BABY born®, Baby Annabell® a všechny ostatní panenky od velikosti 38 do 46 cm mezi sebou věci půjčovat.

Podrobnosti:
  • Vhodné pro všechny panenky od 38 do 46 cm.

  • Originální Zapf creation oblečení pro značkové panenky BABY born®, Baby Annabell® a všechny ostatní panenky od velikosti 38 do 46 cm
  • Rozšiřuje možnosti hraní, podporuje fantazii a rozvíjí dětskou kreativitu.
  • Dolly Moda džíny s tričkem 38-46 cm.
  • Věk: od 3 let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Top značky