Zapf Creation my first Baby Annabell® bratříček
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation my first Baby Annabell® bratříček


  • Zapf Creation Baby Annabell® My first Annabell

Cena 528 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A238795

Zapf Creation my first Baby Annabell® bratříček
"Bratře Kubo, bratře Kubo, ještě spíš!" Nezáleží na tom, jak toho sladkého chlapečka s hnědýma očima pojmenujete, je prostě rozkošný. Dívá se na svět zvědavým pohledem, až má ústa trochu pootevřená údivem. Těší se, jak bude se svou maminkou objevovat svět a jak se o něj jeho malá maminka bude starat. Je toho tolik k vidění! Dupačky jsou navrženy se speciálním „on+off“ zapínáním, uzpůsobeným ručkám těch nejmenších maminek. Převlékání panenky se tak stane hračkou i pro ty nejmenší maminky. Dva potisky "ovečky na houpacím koni" jsou jeho oblíbeným motivem. Čepička,která ladí s dupačkami se dá přehrnout přes oči a hrát hru "Kuk!" Ze všeho toho hraní dostane chlapček žízeň, proto obsahuje sada Baby Annabell® bratříček také lahvičku. A již je vypitá. A po nabumbání se půjde zase hezky spát.

Podrobnosti:
  • Značková panenka My first Baby Annabell®
  • První panenka (36 cm) s měkkým tělíčkem
  • S mrkacíma očima.
  • Rozměr: cca 36 cm
  • Věk: 1 rok

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Top značky