ZAPF CREATION my first Baby Annabell® - Dudlík a lahvička

ZAPF CREATION my first Baby Annabell® - Dudlík a lahvička

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 137 Kč
114 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 23 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A128076

ZAPF CREATION my first Baby Annabell® - Dudlík a lahvička
Dudlík a lahvička
my first Baby Annabell®
Číslo výrobku: 793671

Každý začne...také panenčí maminky! S my first Baby Annabell® se děti naučí citlivosti, přítulnosti a hraní. Jejich přirozený vývoj je podmiňován jejich časovými body a také "prvními krůčky". Hraní na role, a ponoření se do hry s krásnou panenkou se projevuje velice pozitivně. Výběr pěkného a potřebného doplňku v různých barvách a vzorech okouzlí malé panenčí princezny.

Především panenčí maminka potřebuje základní výbavu a to: dudlík a lahvičku. Praktická sada patří k základní výbavě tvé my first Baby Annabell® a určitě ti moc dobře poslouží. Když malá panenka je neklidná a pláče, dej ji rychle dudlík. Ostatně: Sací reflex je uklidňující součástí jak dětí, tak panenek.

Podrobnosti:
• Věk: od 1 roku

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


ZAPF CREATION my first Baby Annabell® - Dudlík a lahvička
MOC¹ 137 Kč
114 Kč
Top značky