Zapf Creation My First Baby Annabell® Spací pytel

Zapf Creation My First Baby Annabell® Spací pytel


Cena
341 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A267297

EAN: 4001167701867

Zapf Creation My First Baby Annabell® Spací pytel
Tento text je přeložen automaticky.
Baby Annabell Little je ve svém spacáku opravdu mazlivá a jemně zabalená. Dalo by se téměř myslet, že vlněná ovce na přední straně vyvalila svou vyšívací kouli dovnitř, takže tlustá je vycpávka. Růžová košile se šedými tečkami poskytuje další teplé paže pro malý ospalý plamen. Díky suchému zipu na ramenou spacáku a na zadní straně košile lze soupravu snadno nasadit a sundat i za nejmenší dětské ruce.

  • Originální oblečení / doplňky pro panenku značky Baby Annabell
  • Ve stylovém stylu
  • Hra s panenkami a doplňky podporuje děti z věk jednoho (role) hrát a poskytuje počáteční pobídky k rozvoji empatie a pocitu odpovědnosti.
Podrobnosti:
  • Baby Annabell Malý spací pytel 36cm s košili
  • Včetně ramínka na šaty
  • V aktuálním designu
  • Věk: 1+ let

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation My First Baby Annabell® Spací pytel
341 Kč