Zapf Creation my little BABY born® - Chodící panenka
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation my little BABY born® - Chodící panenka


Cena 1.165 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A223042

Zapf Creation my little BABY born® - Chodící panenka
Koukej maličká , už umíš chodit! Pojď sem ke mně! Chodící My Little BABY born zkouší první krůčky a když uslyší své chrastítko ve tvaru zajíčka nebo když na ni mluvíš, rozejde se dopředu. Panenka vypadá úžasně ve své krásné čepičce s oušky a v růžových šatičkách s mašlí a potiskem srdíček. Aby se jí dobře chodilo , nechybí jí pohodlné sportovní boty. Při chůzi vesele hýbe ručičkami a směje se a říká mama a papa .

Podrobnosti:
 • Ideální na hraní jako první panenka pro hru na maminku.
 • Začíná běžet, když slyší hluk
 • Vysoká 32 centimetrů
 • Včetně šatiček, čepičky, bot a chrastítka
 • Jsou zapotřebí 3 x LR03/AAA baterie (nejsou součástí dodávky)
 • Od 2 let.
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky