Zapf Creation my little BABY born Koupací panenka 32 cm
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation my little BABY born Koupací panenka 32 cm

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
544 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251025

Zapf Creation my little BABY born Koupací panenka 32 cm
My Little BABY born® je vodní živel a těší se, až půjde plavat. V růžových plavkách se nejraději s maminkou a tatínkem položí do vířivky, kde to vždy vesele bublá. Při takové legraci ale musí dávat pozor, aby jí neuplavala její koupací kachnička. Po koupeli se zabalí do ručníku s kapucí a potiskem kapiček, aby byla opět vrzy suchá. Pak dostane ještě lahvičku, dokud únavou po lekci plavání nezavře očka.

 • Značková panenka My Little BABY born®
 • Děti si s panenkou mohou hrát a tulit se k ní, bude jim pomáhat v klidu usnout. Zároveň je to skvělá panenka pro představení hry na maminku a děťátko.
 • Trup panenky je vyroben z vodě odolného materiálu

 • Podrobnosti:
  • Rozměr: ca. 32 cm
  • Pro děti od 24 měsíců.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.