Zapf Creation My Little BABY born® Lahvička a dudlík
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation My Little BABY born® Lahvička a dudlík


Cena 101 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A238825

Zapf Creation My Little BABY born® Lahvička a dudlík
My Little Baby born je malé miminko a často potřebuje lahvičku, aby z ní mohlo pít a hezky růst. Růžový dudlík se třpytkami, který ji dokáže utěšit a uklidnit. Lahvička je vyrobena z měkkého plastu a speciálně uzpůsobena pro malé dětské ručky. Malé miminko občas zapláče, když se mu něco nelíbí. Růžový dudlík se třpytkami jej dokáže utěšit a uklidnit. Lahvička a dudlík patří k základní výbavičce.

Podrobnosti:
 • Originální doplňky pro panenku my little BABY born®
 • Vysoce kvalitní příslušenství přispívá k představivosti a přináší nové náměty ke hře.
 • Věk: od 3 let

 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky