Zapf Creation My Little Baby Born Super Soft 32 cm
Momentálně vyprodáno

Zapf Creation My Little Baby Born Super Soft 32 cm


Cena
560 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A251020

Zapf Creation My Little Baby Born Super Soft 32 cm
Super měkká, super plyšová a super hravá, to je My Little BABY born® Super Soft Girl. Dupačky lze oblékat a vysvlékat čepičky také a dudlík můžete dávat do pusinky a ven = s panenkou tak mohou děti nacvičovat první role. Plyšové dupačky s potiskem zajíčka jsou zpracovány v easy FIT stylu a střihově, tvarově a zapínáním uzpůsobeny nejmenším dětským ručkám, aby je mohly snadno oblékat a vysvlékat. Dudlík je připevněn na dupačky, aby se neztratil. Pokud se panenka unaví při hře, zavře očka, když se položí na zádíčka.

 • Značková panenka My Little BABY born® Super Soft
 • Děti si s panenkou mohou hrát a tulit se k ní, bude jim pomáhat v klidu usnout. Zároveň je to skvělá panenka pro představení hry na maminku a děťátko.
 • Tělíčko této mazlící panenky je celé ušito z hebké látky a uvnitř má měkkou výplň.
 • EASY FIT Style - výborný pro malé dětské ruce pro snadné oblékání a vysvlékání

 • Podrobnosti:
  • Rozměr: ca. 32 cm
  • Vhodné pro děti od 12 měsíců

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  ZAPF

  Naplňujeme dívčí sny!

  Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


  Top značky