Zapf Creation Sally blondýna

Zapf Creation Sally blondýna


Cena
1.047 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A221781

Zapf Creation Sally blondýna
Sally je měkká panenka s vlásky ve velikosti 63 cm, která se stane nejlepší kamarádkou každé holčičky. Zdobí ji moderní oblečení - pohodlné měkké kalhoty a krásné vzorované tričko Díky jemnému látkovému tělu je oblékání a svlékání super jednoduché a dokonce si může pokusit opravdové dětské oblečení. Panenka je oblečena ve sportovních legínách, má triko s potiskem a balerínky. Jednou má jemný francouzský cop na návštěvu tety, někdy slušivý drdol pro baletní trénink nebo jen volně rozpuštěné vlasy na výlet na hřiště. Tam nebo v dětském pokojíču se můžete se Sally ukrýt v tajném úkrytu a šeptat si o chlapcích, sdílet tajemství, povídat si nebo se jen mazlit.

Podrobnosti:
  • Značková panenka Sally
  • 63 cm velká
  • Z měkké tkaniny.
  • Zábavné přehrávání různýh rolí ve společností Sally rozvíjí fantazii a prokazatelně podporuje rozvoj společenských dovedností a hodnot, jako je zodpovědnost, komunikace a empatie
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

ZAPF

Naplňujeme dívčí sny!

Více než 80 let jsou naše panenky nejlepší kamarádkou, miminkem a partnerkou na hraní. Panenky jsou na seznamu přání malých holčiček již po desetiletí beze změny na prvním místě. To nás přirozeně těší a povzbuzuje, aby i v budoucnu zůstaly naše panenky věrnými přítelkyněmi a partnery pro hru holčiček na celém světě.


Naše nejprodávanější

Zapf Creation Sally blondýna
1.047 Kč
Top značky