Zobrazit Master Extension pack, Svět témat: Vesmír

Zobrazit Master Extension pack, Svět témat: Vesmír


Cena
263 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A170096

EAN: 0887961261998

Zobrazit Master Extension pack, Svět témat: Vesmír
Tento text je přeložen automaticky.
"S View-Master můžete zažít fascinující 3D světy úplně novým způsobem. The View-Master nabízí úchvatné 360 ° pohledy se zajímavými informacemi.

Expanze Space Theme World ponoří hráče do vzdálených galaxií a poskytuje podrobné a fascinující informace o oblastech „Naše sluneční soustava“, „Kosmické lodě“ a ""Hvězdné nebe"". Trvání obsahu je asi 90 minut.

Samostatně dostupná rozšíření tematických světů „Vzrušující místa“ a „Divoká zvířata“ také otevírají 90 minut fascinujícího obsahu pro celou rodinu.

Podrobnosti:
  • Svět témat: Vesmír
  • Rozšiřující balíček otevírá 90 minut fascinujícího obsahu pro celou rodinu
  • Nabízí úchvatné 360 ° pohledy s vzrušujícími informacemi
  • Věk: od 7 let
úcta
Použití View-Master potřebujete jeden chytrý telefon a jednu aplikaci. Tento chytrý telefon není součástí dodávky. Tuto aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Apple nebo Google Play.
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!"

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Zobrazit Master Extension pack, Svět témat: Vesmír
263 Kč