Zvedák autosedačky BVB
Cena
765 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-5 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A311566

EAN: 4026649228717

Zvedák autosedačky BVB
Tento text je přeložen automaticky.
Přichází ten správný trůn pro malé Borussiany, kteří mají velké plány. Jak všichni víme, nejlepší pozice je na vrcholu - v tabulce i v autě. S autosedačkou BVB se výjezdy pro malé fanoušky stanou bezpečnou a pohodlnou záležitostí, i když se vše odehrává trochu rychleji. Černožlutá se rozjíždí Ať už cestou na stadion, do školy nebo na nákupy: černožlutá je vždy na palubě. Vaše ratolesti z BVB se obzvlášť rády usadí na žluté sedadlo s velkým klubovým znakem. Odjezdu tak nestojí nic v cestě.

Podrobnosti o produktu:
  • S měkkým textilním potahem
  • Zvýšená autosedačka pro malé fanoušky BVB
  • Velké logo BVB na povrchu sedadla

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Zvedák autosedačky BVB
Zvedák autosedačky BVB
765 Kč