Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BIG Maxi bagr

BIG Maxi bagr

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

890 Kč
739 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 151 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A097705

BIG Maxi bagr
Maxi-Digger
ŰÝslo vřrobku: 800055811

Děti rády bagrujÝ a dÝky maxi bagru od BIG je to od 3 let možnÚ. Novř bagr se podobá velkřm originálům. BagrovacÝ rameno je zcela pohyblivÚ. Funkce jeho lopaty odpovÝdá velkÚmu originálu.

Aby mohli malÝ pracovnÝci při svÚm stavitelstvÝ pohodlně sedět, je BIG Maxi-Digger vybaven velkou plochou na sednutÝ. Ta se dá otáčet o 360 stupnů. NavÝc jsou tu odolnÚ měkkÚ pneumatiky, kterÚ chránÝ podlahy, protože nezanechávajÝ stopy. Pevně stojÝ v každÚm terÚnu a umožnujÝ hranÝ i v dětskÚm pokoji. Maxi bagr se dá po skončenÝ hry očistit pod tekoucÝ vodou.

Nosnost je 50 kg. Bagr je vyroben z velmi kvalitnÝ umělÚ hmoty v Německu. Pro bezpečnost dětÝ byl otestován od TUeV Rheinland podle přÝsnřch kritÚriÝ pro dětskÚ hračky a nese značku GS o ověřenÚ bezpečnosti.

Podrobnosti:
• VěkovÚ doporučenÝ: Od 2 let.
• Rozměry: 78 x 32 x 35 cm
• Nosnost: 50 kg

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do 3 let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ zadušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Big

BIG Hračky – Více než BIG Bobby Car

Se jménem BIG spojují rodiny na celém světě oblíbené odrážedlo BIG Bobby Car. 1972 spatřil světlo světa první model BIG Bobby Car. V současnosti je v nabídce přibližně 18 různých tvarů, provedení a barev klasického autíčka a navíc příslušenství. Tradiční německá firma BIG není ale známá jen díky BIG Bobby Car a jiným dětským pojízdným prostředkům. K rozmanitosti výrobků od BIG patří také další skvělé hračky pro miminka a děti. BIG Waterplay jsou vtipné hračky do vody. Také kolekce BIG Outdoor je oblíbená. Představuje hračky na ven a na pískoviště.


BIG Maxi bagr
890 Kč
739 Kč