Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
BRIO® WORLD Policejní vůz se světlem a zvukem 33825

BRIO® WORLD Policejní vůz se světlem a zvukem 33825

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • BRIO® Hasičské auto se světlem a zvukem 30383
 • BRIO® Sanitka se světlem a zvukem 30381

359 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A207849

BRIO® WORLD Policejní vůz se světlem a zvukem 33825
Z cesty!

Policejní vůz si razí cestu plným tempem se zapnutými varovnými světly a hlasitými sirénami. Stala se nehoda a policista musí řídit dopravu. Teď není čas na zloděje, ale tato situace se může rychle změnit.

Policejní auto se světelnými a zvukovými efekty a střechou, která se dá otevřít. Místo je na jednoho policistu. Výborně se hodí do Brio World.

Podrobnosti:
 • se světlem a zvuky
 • Obsah: 2 díly (1x policejní auto, 1x figurka)
 • Baterie: 2x LR44 (součástí)
 • Materiál: dřevo, umělá hmota
 • Rozměry: 8,8 x 3,5 x 4,9 cm
 • Věk: Od 3 let.


 • Upozornění
  Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
  Baterie by měly být vyměňovány jen dospělými. Používejte jen baterie stejného typu. Nepokoušejte se dobíjet baterie, které nejsou nabíjecí. Dobíjecí baterie se smí dobíjet jen za dohledu dospělého. Nikdy nepoužívat různé typy baterií. Nemíchat staré a nové baterie. Baterie vkládat se správnou polaritou. Vybité baterie prosím hned z hračky vyndat. Svorky nesmí být zkratovány. Pokud se hračka po delší dobu nepoužívá, vždy prosím baterie vytáhnout. Vybité baterie a vyřazené elektrické a elektronické výrobky odevzdat na patřičném sběrném místě. Tyto výrobky nesmí být vyhozeny do domácího odpadu. Hračku chránit před vlhkem a mokrem.

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Brio

  Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

  U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


  BRIO® WORLD Policejní vůz se světlem a zvukem 33825
  359 Kč