Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ChodÝtko BRIO- červenožlutÚ

ChodÝtko BRIO- červenožlutÚ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Černř vozÝček - chodÝtko BRIO

MOC¹ 1.272 Kč
989 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 283 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A039721

ChodÝtko BRIO- červenožlutÚ
ČervenožlutÚ chodÝtko
ČÝslo vřrobku: 31350

Hračka, která držÝ krok s vřvojem dÝtěte. KlasickÚ chodÝtko od BRIO má nastavitelnou rukojet a brzdu, takže se dá nastavit podle tempa dÝtěte.

Rozměry: ca. 48,3 x 32 x 48 cm
Vřška rukojeti: ca. 45 cm při nakloněnÚm postavenÝ, ca. 48 cm při svislÚm postavenÝ

UpozorněnÝ! NevhodnÚ pro děti od 9 měsÝců.

Příslušenství

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Brio

Brio - Jednoduchý design, nekonečná fantazie

U Bria nejde o to děti zabavit nebo je umlčet. Jejich hračky mají podněcovat dětskou fantazii a přispívat k vývoji dítěte, a to vždy s ohledem na věk dítěte. Základem práce v Briu, které bylo založeno ve Švédku a nyní je vlastněno německou firmou Ravensburger, jsou 4 železná pravidla. Hračka musí být bezpečná, odpovídat vysokým firemním standardům, pro dítě musí být intuitivně snadno pochopitelná a musí přispívat k vývoji dítěte. Dřevěné hračky od Bria si jistě zamiluje i Vaše dítě.


ChodÝtko BRIO- červenožlutÚ
MOC¹ 1.272 Kč
989 Kč