Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Pláštěnka na dětskÚ vajÝčko REER (70538)

Pláštěnka na dětskÚ vajÝčko REER (70538)

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

130 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A011932

Pláštěnka na dětskÚ vajÝčko REER (70538)
Pláštěnka na dětskÚ vajÝčko REER

Pláštěnka již od narozenÝ!

Chrante Vaše miminko před větrem a nevlÝdnřm počasÝm! SÝtovÚ otvory garantujÝ čerstvř vzduch takÚ pod pláštěnkou, která neobsahuje PVC.

At už jste na vřletech nebo nakupujete, pláštěnka spolehlivě ochránÝ Vaše miminko před větrem a špatnřm počasÝm. VelkÚ, sÝtovitÚ otvory přitom zajistÝ po celř čas přÝsun čerstvÚho vzduchu. Praktickř otvor na prostrčenÝ ruky Vám usnadnÝ nesenÝ. Pláštěnka neobsahuje kvůli zdravÝ Vašeho dÝtěte PVC ani změkčovače. HodÝ se pro všechna vajÝčka / autosedačky pro nejmenšÝ děti.

Popis vřrobku:
• VelkÚ sÝtovÚ větracÝ otvory se postarajÝ o optimálnÝ cirkulaci vzduchu
• Praktickř otvor na prostrčenÝ ruky ulehčÝ nesenÝ
• Vhodná pro dětská vajÝčka / autosedačky pro nejmenšÝ děti
• Neobsahuje PVC ani změkčovače

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Pláštěnka na dětskÚ vajÝčko REER (70538)
130 Kč