Den dětí se blíží! Na hračky
Den dětí se blíží! Na hračky
10% SLEVA
1SP1610
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Pláštěnka na dětský kočárek REER

Pláštěnka na dětský kočárek REER

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 127 Kč
105 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 22 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A011931

Pláštěnka na dětský kočárek REER
Pláštěnka na dětský kočárek REER

Určitě bude zase pršet. Pláštěnka s malým přístřeškem ochrání spolehlivě Vaše dítě - velký odvětrávací otvor zajišťuje přímý kontakt a optimální odvětrání.

Také při dalším dešti byste měla chránit Vaše dítě dostatečně před větrem a nepříznivými podmínkami. Pláštěnka je pro to ideální partner. Velký odvětrávací otvor Vám umožní přímý kontakt s Vaším dítětem, které jistě zůstane suché díky malému přístřešku. Po velkém lijáku můžete pláštěnku rychle a pohodlně z kočárku sundat. Pro zdraví dítěte neobsahuje pláštěnka PVC a změkčovače. Vhodné pro kočárky s pevnou nebo měkkou korbičkou.

Popis výrobku
• Velký odvětrávací otvor zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu a přímý kontakt s dítětem
• Malý přístřešek chrání ještě spolehlivěji
• Rychlé a pohodlné nasazení a sundání
• Vhodné pro kočárky s pevnou i měkkou korbičkou
• Neobsahuje PVC a změkčovače

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Pláštěnka na dětský kočárek REER
MOC¹ 127 Kč
105 Kč