Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SCHLEICH Kočka, sedÝcÝ 13771
Momentálně vyprodáno

SCHLEICH Kočka, sedÝcÝ 13771

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 100 Kč
89 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 11 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A124375

SCHLEICH Kočka, sedÝcÝ 13771
Kočka, sedÝcÝ
ŰÝslo vřrobku: 13771

FARM LIFE

Kočky majÝ rádi smysl rovnováhy.

ZranÝ se jen málokdy. VidÝš je, se procházet elegantně po jejich packách. TakÚ si čistÝ svou srtst. Když je pohladÝš, začnou vrnět. Když si s tebou hrajÝ pohybujÝ ocáskem. Tato kočka se skvěle hodÝ do tvÚ sbÝrky.

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.