Akce na autosedačky
Akce na autosedačky
SLEVA 10%
1AS2313
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HAPE šnek

HAPE šnek

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

817 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A087455

HAPE šnek
šnek
Číslo výrobku: E0349

Krásný šnek je tu! Tento šnek si veze své dřevěné kostky. Barevné kostky jsou připraveny ke hraní. Nenech šneka čekat.

Podrobnosti:
• Věk: Od 12 měsíců

Příslušenství

Cena
209 Kč
Cena
450 Kč
Cena
505 Kč
Cena
209 Kč
Cena
575 Kč
Cena
268 Kč
Cena
491 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


HAPE šnek
817 Kč