Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
MEDELA Polštářky hydrogelovÚ

MEDELA Polštářky hydrogelovÚ

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

377 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A064948

MEDELA Polštářky hydrogelovÚ
ZajištujÝ účinnÚ hojenÝ ragád, bolavřch a citlivřch bradavek. ZabranujÝ vřskytu kvasinkovÚ infekce a množenÝ bakteriÝ. ZvyšujÝ elasticidu bradavky, chladivř efekt tišÝ bolest. VhodnÚ použit již při prvnÝch přÝznacÝch - citlivosti, pálenÝ a zčervenánÝ bradavek.1 polštářek lze opakovaně použÝvat až 24 hodin. Každř polštářek je balen sterilně. HojicÝ efekt lze sledovat již po 2-3 dnech. NepoužÝvat v přÝpadě, vytvořil-li se na bradavce již stroupek - hrozÝ jeho strženÝ.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Polštářky hydrogelovÚ
377 Kč