Akce prodloužena
Akce prodloužena
Sleva 250 Kč
TATI1220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
MEDELA Polštářky hydrogelové

MEDELA Polštářky hydrogelové

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

525 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A064948

MEDELA Polštářky hydrogelové
Zajišťují účinné hojení ragád, bolavých a citlivých bradavek. Zabraňují výskytu kvasinkové infekce a množení bakterií. Zvyšují elasticidu bradavky, chladivý efekt tiší bolest. Vhodné použit již při prvních příznacích - citlivosti, pálení a zčervenání bradavek.1 polštářek lze opakovaně používat až 24 hodin. Každý polštářek je balen sterilně. Hojicí efekt lze sledovat již po 2-3 dnech. Nepoužívat v případě, vytvořil-li se na bradavce již stroupek - hrozí jeho stržení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

MEDELA Polštářky hydrogelové
525 Kč