10% osobní sleva ❕
10% osobní sleva ❕
Zkopírujte kód:
2KSWG9472
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Získat kupón
Objevte ten správný dárek

Perfektní dárky na míru vaší peněženky!

Hledáte inspiraci?

Objevte aktuální trendy

Dárky podle příležitosti

VelikonoceNarození miminkaNarozeninyDrobná pozornostDen dětíVánoce

Náš nový svět dárků na pinkorblue.cz

Hledáte netradiční nápady na dárky k nejrůznějším příležitostem a okamžikům, kterými uděláte radost sobě nebo své rodině a blízkým a připomenete si krásné chvíle? Abyste měli přehled a našli ten správný dárek, máme pro Vás v našem novém dárkovém světě velký výběr vhodných dárků rozdělených podle příležitosti a také podle aktuálních trendů. Najdete zde nejen upomínkové předměty na těhotenství, ale také tipy na dárky k porodu, k Velikonocům i k Vánocům, dárky k prvním narozeninám a nápady k zápisu vašeho dítěte do školy, ale i menší dárky mezi tím jako odměnu nebo ocenění pro vaše maličké.

Nápady na dárky pro různé příležitosti

S láskou navržené upomínkové předměty v podobě dětských alb, obrazových rámů a sádrových odlitků jsou vhodné zejména pro dokumentaci a uchovávání jednotlivých fází a pokroku v rychlém každodenním životě a rychlém vývoji Vašeho dítěte po narození. Fotoalba jsou ideální pro zaznamenávání vývoje během těhotenství, stejně tak sádrový odlitek Vašeho těhotenského bříška. Po narození je skvělý nápad sádrový odlitek nožiček, či ručiček Vašeho malého pokladu, zachycené v rámech na obrazy. Toto jsou originální nápady pro zachycení prvních okamžiků Vašeho malého pokladu, které Vám vydrží věčně.

Geniální nápady na dárky k narození miminka

Dárky k narození miminka jsou také oblíbeným způsobem, jak vyjádřit svou radost novopečeným rodičům a novorozenci. Kromě roztomilého dudlíku, bodýčka a ponožek nebo užitečné startovací sady se může hodit vše, co souvisí se základní výbavou pro miminka. Pomoci však může promluvit si s nastávajícími rodiči předem, aby neměli v dětském pokoji pro miminko vše dvakrát. Případně lze kojenecké oblečení pro rychle rostoucí miminko koupit i o jednu či dvě velikosti větší. Pak jsou i novopečení rodiče dlouhodobě vybaveni a jejich potomek může do oblečení bez problémů dorůst.

Výjimečné narozeninové dárky od 1. do 6. narozenin

Ať už se jedná o narozeninové dárky k narozeninám vlastního dítěte, vnuka, synovce, kmotřence nebo dítěte kamarádky, u nás v internetovém obchodě pinkorblue.cz najdete velký a pestrý výběr narozeninových dárků, které udělají oslavenci velkou radost. Abychom Vám poskytli přehled o téměř neomezeném výběru, rozdělili jsme pro Vás tipy na dárky pomocí věkového filtru a náš dárkový poradce Vám tak pomůže s hledáním dokonalého narozeninového dárku.

Praktické tipy na dárky k zápisu do školy

Abyste den zápisu do školy řádně oslavili a prvňáčkovi zpříjemnili den, najdete v kategorii nápady na dárky k zápisu do školy mnoho vkusných a praktických dárků. Od první školní tašky, či tašky na tělocvik, přes první svačinový box až po první školní album - u nás najdete vše pro přípravu do školy.

Originální a individuální nápady na dárky k Vánocům a Velikonocům

Stále hledáte ideální dárek na Vánoce nebo Velikonoce? Máme pro Vás řešení! Objevte náš široký výběr nápadů na dárky, které dětem zaručeně rozzáří oči. O Vánocích nabízíme různé dárky, které udělají oslavu ještě krásnější. Ať už personalizované dárky, hračky, knihy nebo oblečení – u nás najdete ten správný dárek pro Vaše malé miláčky. Máme pro Vás i tipy na vhodné dárky na Velikonoce. Co takhle speciální doplněk nebo super hračka pro Vaše ratolesti? Nebo možná vlastní velikonoční vajíčko s osobním vzkazem? Ať už sháníte vánoční nebo velikonoční dárky, inspirujte se naším velkým výběrem!