Zábava v pokojíčku 🙌
Zábava v pokojíčku 🙌
10% SLEVA
3KIZI1300
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Využít slevu

Tipy a rady pro maminkyDlouho očekávaná dovolená je přede dveřmi? Před cestování s miminkem nebo dítětem byste se měli náležitě připravit. Ujistěte se, že máte kvalitní produkty vhodné pro cestování. Důležité je mít vhodný kočárek, cestovní tašku a také hračky, aby se dítě při cestování nenudilo. Připravili jsme pro vás přehledného průvodce, který vás provede od příprav až po průběh dovolené s dětmi. Díky tomu tak nezapomenete na nic důležitého a užijete si báječnou dovolenou.Nadešel čas na koupi kočárku? Je to důležitý moment, a to hlavně pro rodiče, kteří očekávají své první dítě. Jak velký by měl kočárek být? Jakým směrem bude dítě sedět? Jaká kolečka jsou nejlepší? Zpočátku se může zdát velmi obtížné vybrat pro dítě správný kočárek. Proto jsme pro vás sestavili přehled najdůležitejších bodů pro výběr správného kočárku, který bude nejlépe vyhovovat vašemu životnímu stylu a potřebám.

 Při výběru správné autosedačky bychom Vám velmi rádi pomohli. Výběr dětských autosedaček bývá velký a rozhodnutí tudíž velmi obtížné. V případě výběru autosedačky je nejdůležitějším prvkem její bezpečnost. Vysoká kvalita koupené autosedačky a její správná instalace zvyšuje šance přežití dítěte v případě autonehody. Právě z tohoto důvodu jsou děti do 150 cm výšky povinné používat autosedačky, případně podsedáky, aby seděly při jízdě výše. Dovolili jsme si pro Vás sestavit přehled nejdůležitejších bodů pro výběr správné autosedačky tak, aby nejlépe vyhovovala Vašemu životnímu stylu a potřebám Vašeho dítěte.Při rozhodování ohledně nosítka byste si měli nejdříve promyslet, v jakých situacích ho budete nejpravděpodobněji potřebovat. Podle toho se řídí konstrukce a funkčnost nosítka. Obecně se výběr nosítka řídí podle věku, hmotnosti a fyziologického vývoje dítěte. Některá nosítka se dají nosit na boku, na zádech i na břiše. Poskytují tak maximální flexibilitu nositeli. Naše porodní asistentky doporučují nosítko Manduca, které se dokonce vyrábí přímo v České republice..

 Jste v očekávání příchodu miminka a stáváte se maminkou či tatínkem? Přemýšlíte, jaké výrobky budou důležité v prvních chvílích po narození Vašeho děťátka? Nebojte se, máme pro vás tyto informace přehledně na jednom místě. Zde si můžete lehce a rychle vytisknout seznam věcí, které by bylo dobré mít. To vše budete mít připraveno, až bude vaše miminko poprvé v teple domova.Připravte se na příchod nového člena vaší rodiny. Připravili jsme pro vás přehledný seznam věcí, které je důležité mít připravené před narozením miminka. Jednodušše si ho můžete vytisknout a odškrtávat si, co už máte připravené.

 Newsletter

Zákaznický servis

FAQ

O nás