O nás

Největší štěstí světa je často to nejmenší. Když se narodí miminko, děje se spousta věcí. My u pinkorblue.cz provázíme rodiny při tomto velkém dobrodružství od těhotenství až po nastoupení dítěte do školy. Jsme předním e-shopem v České republice s vybavením pro miminka a děti. Poštovné zdarma je při objednávkách nad 850 Kč!

Více než 70.000 výrobků

Pinkorblue.cz je provozováno společností Baby-markt.de GmbH, která patří v oblasti kojeneckého a dětského vybavení k největším a nejstarším online obchodníkům Německa. Od doby založení rodinného online obchodu v říjnu 2003 se dívá na velmi úspěšný obchodní rozvoj. S více než 100.000 výrobky na skladě u nás najdete široký výběr velmi kvalitních výrobků pro miminka, děti a maminky: od autosedaček, kočárků, přes hračky, plenky a bezpečnostní výrobky až po módu.

Jsme tu pro Vás

Přibližně 475 spolupracovníků a letité zkušenosti v logistice se postarají o to, že Vám můžeme nabídnout rychlé doručení (1 – 3 pracovní dny). Veškeré Vaše dotazy jsou zpracovány našim zákaznickým servisem co nejdříve, avšak nejpozději do dvou pracovních dnů. Prosíme o trpělivost při čekání odpovědi na Váš dotaz. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, zavolejte v naší pracovní době na bezplatnou zákaznickou linku. Naši spolupracovníci Vám poskytnou kompetentní poradenství.

Váš názor je pro nás důležitý

Váše zpětná vazba je pro nás důležitá a předem Vám za ni děkujeme. Chcete nám sdělit Váš názor nebo pro nás máte doporučení na zlepšení naší práce? Pak nám napiště na info@pinkorblue.cz