medela Lahvička 150 ml se savičkou Calma

medela Lahvička 150 ml se savičkou Calma

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

490 Kč
415 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 75 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A199280

medela Lahvička 150 ml se savičkou Calma
Lahvička bez BPA je jedinečným řešením pro Vaše miminko. Ideální na zachycení, uchování, přenos a krmení mateřským mlékem.

• Bezpečné: 100% bez obsahu Bisfenolu A - pro zdraví Vašeho miminka
• Flexibilní: Ideální na zachycení, uchování, přenos a krmení mateřským mlékem
• Přednost - bez ztráty cenného mateřského mléka
• Jednoduché čištění: Vhodné pro čištění v myčce a do mikrovlnné trouby

Není nad mateřské mléko
Kojení pomůže Vašemu dítěti ve zdravém startu do života. Když není možné kojit, je odsávání mateřského mléka tím dalším nejlepším řešením.

Bez obsahu bisfenolu A a nerozbitné
Lahvičky Medela a všechny kojící výrobky Medela, které přicházejí do kontaktu s mateřským mlékem, jsou vyrobeny z polypropylenu - neobsahuje bisfenol A. Navíc jsou nerozbitné, takže při spadnutí nevzniknou trhliny ani odštěpky.

Uchování mléka a krmení z lahve
Díky lahvičkám od Medela můžete uchovávat mateřské mléko a současně z nich miminko krmit. Odpadá přelévání do jiné nádobky, takže se neztratí ani kapka mateřského mléka.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

medela Lahvička 150 ml se savičkou Calma
490 Kč
415 Kč