Dnes nosí čáp slevy!
Dnes nosí čáp slevy!
Použijte slevu z našich
5 kuponů
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zde

Affiliate programy

Jste vlastníkem webové stránky a píšete rád (ráda) věci, které se tematicky věnují novorozencům a dětem? Pak se zúčastněte affiliate programu pinkorblue.cz!  

Pinkorblue.cz – Váš atraktivní partner

Pinkorblue.cz patří k důležitým e-shopům s kojeneckým a dětským vybavením na území České republiky. Přes 30.000 výrobků zahrnuje vše, co potřebujete pro děti do šesti let: dudlíky, dětské kočárky, autosedačky a nosítka i oblečení, hračky a vybavení dětského pokoje. Díky rozsáhlé nabídce hracích dek, houpacích lehátek, jídelních židliček, hracích kolotočů atd. je postaráno o pohodlí nejmenších. Rychlé doručení je garantováno stejně jako přátelský zákaznický servis, který je Vám k dispozici.

 Takto funguje affiliate program u pinkorblue.cz

Zaregistrujete se na Affiliate síti CJ Affiliate by Conversant a přihlásíte se tam k partnerskému programu pinkorblue.cz. Reklamní banery, které jsou tam k dispozici prolinkujete na své webové stránce. Alternativně můžete také samozřejmě použít textové odkazy. Za každého návštěvníka, který se tímto způsobem dostane na náš e-shop a také nakoupí, získáte provizi. Tato provize je závislá na hodnotě objednávky. To znamená, že čím dražší je objednávka, tím vyšší provizi také obdržíte.

Díky průměrně vysokým hodnotám objednávek nabízí pinkorblue.cz ideální základ pro atraktivní partnerskou provizi.

Ale nejen to. I když si Váš návštěvník nejdříve náš sortiment prohlédne a později nakoupí, získáte provizi! Prostřednictvím cookies, které zůstávají aktivní po dobu 60 dnů, jste registrován jako prostředník mezi zákazníkem a naším obchodem. Jako náš partner získáte exkluzivní přístup k pravidelným akcím v podobě slevových kupónů, slevových akcí nebo doručení zdarma. Nejenže to pomůže zvýšit náš odbyt, ale také to zvýší Vaši provizi.

Výhody pro Vás:

• Atraktivní bonifikace a nejlepší podmínky
• Dlouhá doba platnosti cookies - Díky době platnosti po 60 dnů si zajistíte provizi, i když návštěvník nakoupí teprve později.
• Akce - Exkluzivní přístup k rabatovým akcím, soutěžím a slevovým kupónům, které slouží jen našim partnerům. Mimo to můžete umístit na své stránce náš produktový feed s více než 30.000 výrobky.
• Reklamní prostředky - Přístup k atraktivním reklamním banerům a logům, které jsou optimalizované pro proklik.
• Přihlášení - Vaše přihlášení je nezávazné a bezplatné.

 

 

 

     Přihlaste se k našemu affiliate programu zde !

 

 Kontakt                                         

V případě otázek, problémů, přání a podnětů se prosím obraťte na náš pinkorblue team. Vaše kontaktní osoba je paní Stanislava Dvorská.
Email: dvorska@babymarkt.de
Telefon: +49 (0) 208 37739368