Kupony k 2. Adventní neděli 🕯
Kupony k 2. Adventní neděli 🕯
Jen dnes:
Až 1750 Kč sleva!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Zvolte svůj kupon
BERG GO Twirl, barevná
Varianta:
  • BERG GO Twirl, barevná
  • BERG Slider GO Twirl Turqoise

MOC¹
2.190 Kč
Cena
2.081 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A342391

EAN: 8715839085341

BERG GO Twirl, barevná
Tento text je přeložen automaticky.
Společnost BERG vyvinula speciálně pro nejmenší děti autíčko GO, jehož nožičky sahají až na zem.

S tímto autíčkem se děti mohou naučit tlačit již v raném věku. Oboustranná hra nohou na zařízení GO podporuje motorické dovednosti vašeho dítěte. Díky čtyřem kolům je tento vůz mimořádně stabilní a bezpečný. 4 tiché pneumatiky, které nepropíchnete, systém přímého pohonu, díky němuž je jízda opravdu snadná, ergonomický Design a stabilní sedlo. Autíčko BERG GO má vše!

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 65 x 45 x 44 cm
  • Materiál: ocel
  • Věk: od 10 měsíců
Pozor
Je vyžadován dohled dospělých. Tento výrobek se nesmí používat na veřejných komunikacích. Při jízdě vysokou rychlostí neprovádějte ostré zatáčky. Motokára se může převrhnout! Dávejte pozor na volně visící oblečení, jako jsou šátky a tkaničky. Ty se mohou zachytit o pohyblivé části, což může vést k nehodám. Nikdy neřiďte pod vlivem alkoholu, drog nebo léků, které mohou negativně ovlivnit reakční dobu nebo chápání.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Cena
325 Kč
Cena
222 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

BERG GO Twirl, barevná
BERG GO Twirl, barevná
MOC¹ 2.190 Kč
2.081 Kč