Eichhorn Color Xylofon zatloukadlo
Cena 599 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A219547

Eichhorn Color Xylofon zatloukadlo
S barevným xylofonem a zatloukadlem od firmy Eichhorn se děti mohou skutečně vyřádit. Vyžaduje zručnost a každý zásah je úspěchem, když barevné kuličky vypadnou na trať a skutálí se úplně dolů. Skvělá zábava, která procvičuje koordinaci oko-ruka.

Dřevěný xylofon Eichhorn generuje harmonické zvuky a přispívá k pozitivnímu vývoji sluchového vnímání dítěte. Jednotlivé tóny jsou označeny různými barvami, aby je děti snáze rozpoznali a sami si mohli přehrát známé melodie. Xylofon lze odejmout a používat nezávisle na zatloukadle. V pětidílné sadě je kuličkové zatloukadlo s rozměry 12,5 x 25 x 12 cm se 3 barevnými otvory, 3 barevnými kuličkami a kladívkem. Vhodné pro děti od 2 let!

Podrobnosti:
 • Obsah: Kladívko, 8 kláves, 3 kuličky, pěticílné
 • Material: březové dřevo, překližka, MDF, BSK
 • Rozměry: 12,5 x 25 x 14 cm
 • Věk: od 2 let
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Eichhorn Color Xylofon zatloukadlo
  599 Kč
  Top značky