fehn® Rainbow 3-D-Activity deka Teddy

fehn® Rainbow 3-D-Activity deka Teddy

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
 • Poštovné zdarma!
 • FEHN 3-D Aktivní deka - Sleeping Forest
 • FEHN 3-D Aktivní deka s polštářkem - BabyLOVE
 • fehn® 3-D-Activity deka Little Castle

1.549 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A242082

fehn® Rainbow 3-D-Activity deka Teddy
Deka 3-D-Activity z kolekce Rainbow je perfektní první hřiště pro malé objevitele.

Medvídek Tom si rychle získá srdce Vašeho dítěte. Ploha pro ležení je měkká a pohodlně polstrovaná. Různé materiály a povrchy vyzývají k objevování, mazlení a ke hře. Vaše dítě bude mít mnoho věcí k objevování: Šustivý papír v ouškách medvídka podpoří smysl pro objevování. Pískátko ve hvězdičce a chrastítko v paži zajistí překvapení. Díky zrcátku ukrytému v hvězdičce bude mít Vaše dítě spoustu zábavy samo se sebou. Skvělé hračky na hrazdičkách jsou pro malé ručky snadno uchoptelné a podporují první koordinaci oko-ruka. Hvězdička s kroužkem trénuje cíleně schopnost úchopu. Medvídek s chrastítke, kachnička s pískátkem a pejsek se zvířecími zvuky procvičují akustické vnímání Vašeho dítěte a postarají se o skvělou zábavu. Malé zrcátko ukryté ve hvězdičce zajistí ještě více zábavy. Díky praktickým upevňovacím kroužkům lze malé hračky snadno odejmout a zajistit tak spoustu zábavy doma i na cestách. Hrazdičky lze dle potřeby upevnit nebo uvolnit. Tak může Vaše dítě deku v závislosti na věku používat ke hraní, ležení, lezení či sezení.

Podrobnosti:
  Rozměry: 80 x 105 cm
 • S pěti odnímatelnými hračkami
 • Materiál: Svrchní materiál: Velur, plyš, froté, tkanina, Výplň: 100% PES
 • Pokyny k praní: Ruční praní
 • Věk: od 0 měsíců

Příslušenství

Cena
327 Kč
Cena
425 Kč
Cena
199 Kč
Cena
425 Kč
Cena
819 Kč
Cena
586 Kč
Cena
213 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

fehn® Rainbow 3-D-Activity deka Teddy
1.549 Kč