Garance výměny

Mädchen sitzt sicher angeschnallt im Auto
Deine Vorteile durch unser Sicherheitsversprechen

Jsme tu pro vás - slibujeme!

Pri výběru našich dětských autosedaček je vždy v popředí jedna základní vlastnost: bezpečnost. V případě nehody se na nás proto můžete spolehnout.

I při malých nehodách mohou vzniknout malé trhlinky nebo jiná poškození na vaší dětské autosedačce. Tato často téměr neviditelná poškození mohou výrazně ovlivnit její bezpečnost.

Naše služby:

Naše garance výměny platí pro všechny dětské autosedačky zakoupené v našem internetovém obchodě. Pokud se vámi zakoupená dětská autosedačka stane během dvou let součástí autonehody, vyměníme ji za novou.

Takto si zajistíte naši Garanci výměny

  1. Kupte si dětskou autosedačku online na pinkorblue.cz a uschovejte si zaplacenou fakturu.
  2. Po zakoupení si stáhněte certifikát.

Přejeme vám a vašim dětem bezpečnou cestu bez nehod! Přesto jsme tu v případě nehody pro vás:

Pokud dojde během dvou let od zakoupení dětské autosedačky k nehodě, kontaktujte náš zákaznický servis. Pošlete nám certifikát, zápis o nehodě, případně číslo policejního spisu a fakturu během dvou let od jejího vystavení a získejte zdarma výměnu autosedacky.

Pokud jsou splněny požadavky pro uplatnění garance výměny, vše je prokázáno příslušnými doklady a lze vyloučit, že nedošlo k jinému poškození dětské autosedačky, dostanete od nás zdarma novou dětskou autosedačku. Pokud model, který jste si zakoupili, již není dostupný, obdržíte ekvivalentní náhradu. Vrácení peněz není možné.

Předáním nové dětské autosedačky nezačíná nová lhůta pro garanci výměny. Nadále platí lhůta dvou let od doručení původně zakoupené dětské autosedačky.

Chcete-li využít garanci výměny, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.