malá noha ® Dětská kuchyně Pink Gourmet

malá noha ® Dětská kuchyně Pink Gourmet


Cena
3.951 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A282217

EAN: 4020972114655

malá noha ® Dětská kuchyně Pink Gourmet
Tento text je přeložen automaticky.
Celebrity kuchaři mezi vámi do sporáku!

Tato dětská kuchyně vyrobená ze dřeva v moderním růžovém retro vzhledu poskytuje v dětském pokoji nádherné doby přehrávání díky plynovému sporáku, dřezu, pračce a myčce na nádobí, mikrovlnné troubě a trouba na úrovni očí. Otočné knoflíky s „zvuky cvaknutí“ a navrženými indikátory a displejem dělají hru realistickou. Díky odpovídajícímu nádobí můžete začít hrát hned!

Detaily produktu:
  • Rozměry (šířka x hloubka x výška): cca. 100 x 29 x 100 cm
  • Rozměry pracovní výška: cca. 50 cm
  • Materiál: Kov l, dřevo, textilie
  • Článek s funkcí magnetu
  • Včetně nádobí
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty! Zranění bodnutím je možné díky ostrým hrotům. Montáž a demontáž smějí provádět pouze dospělí. Zajistěte správné upevnění a šrouby pravidelně utahujte. Před použitím předmětu odstraňte veškerý obalový materiál.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

malá noha ® Dětská kuchyně Pink Gourmet
3.951 Kč