Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Pinolino Activity -baby walker Titus, modrá
Momentálně vyprodáno

Pinolino Activity -baby walker Titus, modrá


Cena
1.840 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283369

EAN: 4035769049621

Pinolino Activity -baby walker Titus, modrá
Tento text je přeložen automaticky.
Mnoho barevných možností hraní, úložný prostor na zadní straně a 3 bloky poskytují při hraní spoustu různých možností, pokud si uděláte přestávku od běhu.

Robustní dětská chodítka nabízí vašemu dítěti bezpečnou základnu bez vozíku převrácení. Hračka pro tvůrčí činnost podporuje nejen učení se chůzi, ale také motorické dovednosti, a je proto skvělým dárkovým nápadem k narozeninám nebo Vánocům.

Brzdový systém pomáhá zvládnout první stále nebezpečné pokusy o chůzi. Brzdný účinek lze snadno upravit pomocí dřevěných brzdových destiček, plynule variabilní a bez použití nástrojů.

Detaily produktu:
  • Částečná pevná látka: lípa a MDF, čiré a barevné lakované
  • rozměry: 35 x 34 x 54 cm
  • Výška rukojeti 53 cm
  • Pogumovaná dřevěná kola, dřevěné nápravy
  • S různými možnostmi hry, zadní odkládací schránka a 3 bloky
  • S brzdovým systémem: brzdový účinek plynule nastavitelný
  • Věk: od 1 do 6 let


O Pinolino:
Pinolino vyvíjí, vyrábí a prodává širokou škálu dětského nábytku, doplňků a hraček od roku 1997. Pinolino vyrábí ve svém rozmanitém sortimentu tři vlastní továrny. Přesvědčivá kombinace tržně orientovaných předmětů, dobré služby a příznivé ceny z vás učiní Pinolino tím správným partnerem. Ambiciózním cílem společnosti je dosáhnout co největší spokojenosti zákazníků na všech úrovních. Vysoce kvalitní materiály, přesnost a velká pozornost k detailu dělají z nábytku Pinolino oblíbený pro každý domov.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější