Hodnocení produktů je nedílnou součástí pinkorblue. Díky nim máte možnost nám poskytnout zpětnou vazbu, stejně jako pomoci ostatním zákazníkům s výběrem! Hodnocení od ostatních zákazníků vám pak také usnadní rozhodování při vašem vlastním nákupu.Důvěryhodnost

Hodnotit produkty na pinkorblue.cz mohou pouze ověření kupující. Proto máte možnost hodnotit zakoupené produkty až po odeslání objednávky. Poté tým pro správu názorů zákazníků společnosti eKomi nezávisle a podle stanovených pokynů zkontroluje vaše hodnocení. Teprve poté bude aktivní a viditelné pro všechny zákazníky. Můžete se tak spolehnout na skutečnou zpětnou vazbu od zákazníků.

Spolupráce s eKomi

eKomi nám pomáhá shromažďovat a nezávisle kontrolovat recenze produktů. Můžete se tak spolehnout na seriózní a zodpovědný proces hodnocení. Celkové hodnocení je výsledkem shromážděných hlasů zákazníků. V závislosti na výsledku pak získáváme pečeť zlaté, stříbrné nebo bronzové barvy. Díky tomu můžete vždy rychle ověřit, jak se nám celkově daří. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na oficiální stránky eKomi.