roba Dětská sedačka skupina Miffy
Cena
2.129 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278853

EAN: 4005317313672

roba Dětská sedačka skupina Miffy
Tento text je přeložen automaticky.
Třídílná dětská sedací skupina roba miffy® nejen inspiruje fanoušky miffy®. Skládá se z elegantního dětského stolu a dvou odpovídajících židlí. Sedadla dětských židlí a stolní deska jsou natřeny tmavě šedou barvou. Deska stolu je navíc zdobena roztomilým obličejem miffy® a čísly 0 - 9.

Vrcholem světelného souboru dětské nábytkové sady jsou opěradla židlí ve tvaru miffy® a okouzlující obličeje miffy® zobrazené na jim. Vaše dítě může pohodlně sedět u stolu, jíst, hrát si a dělat ruční práce ve skupině Roba dětské sedačky od útlého věku. Sedací souprava byla vyvinuta podle nejnovějších bezpečnostních norem v Německu. Všechny materiály jsou testovány a certifikovány na škodlivé látky. Dětská sedací souprava miffy® roba vyrobená z lakovaného MDF je ideálně přizpůsobena potřebám sedadel 1 1/2 až 10-letým dětem. Skupina dětských sedaček miffy® se skládá z: dvou židlí a stolu.

Details:
 • Rozměry stolu: 51,5 x 60 x 50 cm
 • Rozměry židle: 54 x 26,5 x 26,5 cm
 • Výška sedáku: 27 cm
 • Materiál: MDF, masivní dřevo
 • Věk: od 18 měsíců
 • Příslušenství

  Cena
  562 Kč
  Cena
  1.534 Kč
  Cena
  557 Kč

  Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Naše nejprodávanější

  roba Dětská sedačka skupina Miffy
  2.129 Kč