Schleich Obří ropucha dětská 14824

Schleich Obří ropucha dětská 14824


Cena
134 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A278747

EAN: 4055744033667

Schleich Obří ropucha dětská 14824
Tento text je přeložen automaticky.
Obří dětská ropucha Schleich ® Wild Life má velký krunýř ve tvaru kupole. V divočině to někdy dorůstá do délky 100 - 120 cm.

Obří dětské ropuchy jsou velké pozemní ropuchy, které váží přes 400 kg. Stejně jako obří dětské ropuchy Schleich ® Wild Life mají velmi krátké, ale silné nohy, kterými se pohybují při hledání čerstvých trav a bylin. Plazi mohou dosáhnout impozantního věku a často žijí v divočině ve věku nad 100 let.

Věci, které můžete vědět
Když hrozí nebezpečí, obři dítě ropuchou po hlavě a nohou zpět do nádrže.

Detaily produktu:
  • Svět témat: Divoký život
  • Rozměry (DxŠxH): 7,8 cm x 4,3 cm x 4,1 cm
  • Věk: od 3 let
Pozor
Nevhodné pro děti do tří let stáří. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Schleich

Schleich - Hračky, které děti chtějí

Jako výrobce značkových hraček máme velkou zodpovědnost vůči rodičům a dětem. Chceme vždy dostát naší pověsti, že vyrábíme pedagogicky cenné hračky nejvyšší kvality. Naše zvířecí figurky tak dokonale napodobují přírodu, jak je to jen možné. Díky tomu se učí děti poznávat rozmanitost reálné přírody od zvířat na statku pro zvířata divočiny. Při výběru našich sérií a komiksových figurek pečlivě dbáme na charakter a poselství, které nesou. Pedagogické poselství je pro nás důležitější, než vyšší šance prodeje.


Naše nejprodávanější

Schleich Obří ropucha dětská 14824
134 Kč