Britax Römer - Váš průvodce na bezpečných cestách

Bezpečnost dětí od roku 1966: Společnost Britax Römer existuje již od počátku 30. let 20. století. Společnost Britax Römer se vždy snažila zaručit bezpečnost rodičů a dětí na cestách. Již v roce 1966 společnost vyvinula první dětskou autosedačku. Od té doby se společnost Britax Römer intenzivně věnuje bezpečnosti dětských autosedaček, dětských sedaček na kolo a kočárků. Výroba probíhá téměř výhradně v Německu s vlastním zkušebním střediskem pro crash testy. Výrobky jsou vyráběny s maximální péčí podle hledisek udržitelnosti a zaměstnanci s dlouholetou praxí.

Udržitelnost

MADE IN GERMANY
Většina dětských sedaček se vyrábí v německém městě Leipheim. Od návrhu až po výrobu je vše pod jednou střechou, takže různé týmy spolu neustále komunikují a jsou schopny vyrábět ty nejbezpečnější autosedačky.

 

Regionální výroba zajišťuje rychlou odezvu a dodací lhůty, stejně jako kratší přepravní trasy – to chrání naše životní prostředí a jeho zdroje.

GREEN SENSE
Britax Römer by rád udržoval co nejmenší uhlíkovou stopu. Společnost oceňuje bezpečné, pohodlné a udržitelné dětské sedačky a kočárky. Britax Römer se stará o bezpečnost dětí na celém světě stejně jako o svět, ve kterém vyrůstají – s kolekcí GREEN SENSE tak společnost přispívá k udržitelnější budoucnosti.

 

Látkové potahy z kolekce GREEN SENSE jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných PET lahví, které jsou přeměněny na novou přízi. Otevřená struktura síťovaného materiálu také zajišťuje ideální cirkulaci vzduchu.

100% KLIMA NEUTRÁLNÍ
S oblíbenou KIDFIX i-SIZE uvedla společnost Britax Römer na trh svou první 100% klimaticky neutrální dětskou sedačku. Bilance CO² dětské sedačky byla vypočtena s partnerem TÜV Rheinland. Vypočtené množství ekvivalentů CO² je plně kompenzováno projektem ochrany klimatu, který domácnostem a školám umožňuje přístup k čisté pitné vodě.

Nejvyšší kvalita & bezpečnost

Mobilita s maximální bezpečností
Britax Römer nabízí vysoce kvalitní dětské sedačky a kočárky, které splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. To je zajištěno dalšími vynikajícími bezpečnostními prvky, jako je XP-PAD, SecureGuard a ochrana proti bočnímu nárazu SICT. Tyto dodatečné bezpečnostní prvky oslabují síly působící v případě bočního nebo čelního nárazu. To nabízí optimální bezpečnost, když jsou rodiče s dětmi na cestách.

Jakou autosedačku hledáte?

Oblíbené autosedačky

Kočárky pro každé dobrodružství

Ať už jde o kočárky, golfky nebo sourozenecké kočárky – Britax Römer nabízí řadu různých modelů. Pohodlí a bezpečnost těch nejmenších jsou na prvním místě. Aby byl každodenní život rodičů co nejflexibilnější, jsou modely kočárků kompatibilní s dětskými autosedačkami Britax Römer a mnoha dalších výrobců.

Oblíbené kočárky & golfky

Příslušenství, které dokonale doplňuje kočárek